perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

I need help working question 8. I don't understand how to start it
A system of equations is shown below: 6x − 5y = 5 3x + 5y = 4 The x-coordinate of the solution to this system of equations is _____. Numerical Answers Expected!
When is a secondary source of information necessary to support a thesis statement?
Explain the significance of the judicial branch
What adjectives Words fit in each box
Product costs are always expensed in the period when they are incurred. (2pts) true false
WILL UPVOTE Which purpose of government is NOT found in the preamble of our Constitution? Question 4 options: establish justice secure the blessings of libe
Why does it seem that the Sun is rising and setting in the sky?
Scientific models are often used to help scientists understand a problem. True or False
Please help me with this